Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

XXIX sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim -24 lutego 2021r.

 

pdf1.2. Przyjęcie protokołu z XXVIII sesji RM

pdf2.9a. Podjęcie uchwały w spr. zwrotu oraz zwolnienia z części opłaty pobranej od przedsiębiorców za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.....

pdf3.9b.Podjęcie uchwały w spr. określenia szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania projektu Strategii Rozwoju Gminy .....

pdf4.9c.Podjęcie uchwały w spr. pozbawienia statusu pomnika przyrody

pdf5.9d. Podjęcie uchwały w spr. uzgodnienia przejścia obwodnocy Sępólno Krajeńskie przez użytek ekologiczny

 

  Kliknij aby odsłuchać   1.2. Przyjęcie protokołu z XXVIII sesji RM 2.9a. Podjęcie uchwały w spr. zwrotu oraz zwolnienia z części opłaty pobranej od przedsiębiorców za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych..... 3.9b.Podjęcie uchwały w spr. określenia szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania projektu Strategii Rozwoju Gminy ..... 4.9c.Podjęcie uchwały w spr. pozbawienia statusu pomnika przyrody 5.9d. Podjęcie uchwały w spr. uzgodnienia przejścia obwodnocy Sępólno Krajeńskie przez użytek ekologiczny   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech