Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ZMIANY W ORGANIZACJI PRACY URZĘDU

Z powodu ponownego zaostrzenia reżimu sanitarnego w całym kraju, Urząd Miejski w Sępólnie Krajeńskim również wprowadza zmiany

w zasadach jego funkcjonowania. Ratusz jest nadal otwarty dla mieszkańców. Ograniczona została natomiast ilość osób obsługiwanych przez urzędników.

Punkt dezynfekcji rąk oraz badania temperatury ciała został przestawiony w taki sposób, aby każdy wchodzący na teren urzędu przeszedł procedurę badania i odebrał odpowiednią przepustkę. – Już nie będzie można przejść na przykład do kasy bez karteczki. Wszyscy muszą przejść kontrolę oraz otrzymać stosowną zgodę na wejście do budynku. Dotyczy to zarówno osób odwiedzających poszczególne referaty, jak i mieszkańców chcących dokonać wpłaty w kasie – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Na terenie Urzędu Miejskiego nie może przebywać w jednym momencie więcej niż 8 petentów.

Pracownicy magistratu nie mogą się przemieszczać pomiędzy biurami. Ograniczone zostały także możliwości osobistego odwiedzania jednostek podległych Ratuszowi.

Większość spraw urzędowych można załatwić telefoniczne lub on-line. Działa także platforma internetowa ePUAP. Dokumenty w formie papierowej można zostawiać w skrzynce podawczej, która jest umieszczona przy bocznym wejściu do urzędu.

Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

  Kliknij aby odsłuchać Z powodu ponownego zaostrzenia reżimu sanitarnego w całym kraju, Urząd Miejski w Sępólnie Krajeńskim również wprowadza zmiany w zasadach jego funkcjonowania. Ratusz jest nadal otwarty dla mieszkańców. Ograniczona została natomiast ilość osób obsługiwanych przez urzędników. Punkt dezynfekcji rąk oraz badania temperatury ciała został przestawiony w taki sposób, aby każdy wchodzący na teren urzędu przeszedł procedurę badania i odebrał odpowiednią przepustkę. – Już nie będzie można przejść na przykład do kasy bez karteczki. Wszyscy muszą przejść kontrolę oraz otrzymać stosowną zgodę na wejście do budynku. Dotyczy to zarówno osób odwiedzających poszczególne referaty, jak i mieszkańców chcących dokonać wpłaty w kasie – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Na terenie Urzędu Miejskiego nie może przebywać w jednym momencie więcej niż 8 petentów. Pracownicy magistratu nie mogą się przemieszczać pomiędzy biurami. Ograniczone zostały także możliwości osobistego odwiedzania jednostek podległych Ratuszowi. Większość spraw urzędowych można załatwić telefoniczne lub on-line. Działa także platforma internetowa ePUAP. Dokumenty w formie papierowej można zostawiać w skrzynce podawczej, która jest umieszczona przy bocznym wejściu do urzędu. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach. Powered By GSpeech

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech