Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

COVID - 19: Rozszerzone zasady bezpieczeństwa

Szanowni Mieszkańcy

Urząd Miejski w Sępólnie Krajeńskim funkcjonuje w dotychczasowych godzinach pracy z zachowaniem wzmożonych  rygorów sanitarnych.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo wprowadzone zostały limity liczby osób przebywających w danym momencie w gmachu urzędu. Do budynku można dostać się wyłącznie głównym wejściem, każdej osobie wchodzącej mierzona jest temperatura.  Każda osoba powinna zakrywać usta i nos,  zgodnie z obowiązującymi przepisami.  Przy wejściu udostępnione są do obowiązkowego korzystania środki do dezynfekcji rąk. Proszę o zachowanie w budynku bezpiecznej odległości od innych osób (co najmniej 2 metry).

Ponadto informuję, że dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów).

Aby uniknąć ewentualnego tworzenia się kolejek, proszę, aby nasi klienci uzgadniali z pracownikami poszczególnych referatów – telefonicznie lub mailowo – termin (datę i godzinę) swojej wizyty w tut. Urzędzie.

Nadal w pomieszczeniu wejścia bocznego Urzędu Miejskiego -  od strony Centrum Medycznego SPAMED jest wystawiona skrzynka, do której można wrzucać wnioski, podania, deklaracje, zwrotne potwierdzenia odbioru  pism itp.          

W miarę możliwości zaleca się kontakt z Urzędem przede wszystkim z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej (w szczególności poprzez ePUAP), telefonicznej i tradycyjnej.  Zachęcamy do śledzenia strony internetowej gminy www.gmina-sepolno.pl

 

Waldemar Stupałkowski
Burmistrz Sępólna Krajeńskiego

 

  Kliknij aby odsłuchać Szanowni Mieszkańcy Urząd Miejski w Sępólnie Krajeńskim funkcjonuje w dotychczasowych godzinach pracy z zachowaniem wzmożonych  rygorów sanitarnych. W trosce o wspólne bezpieczeństwo wprowadzone zostały limity liczby osób przebywających w danym momencie w gmachu urzędu. Do budynku można dostać się wyłącznie głównym wejściem, każdej osobie wchodzącej mierzona jest temperatura.  Każda osoba powinna zakrywać usta i nos,  zgodnie z obowiązującymi przepisami.  Przy wejściu udostępnione są do obowiązkowego korzystania środki do dezynfekcji rąk. Proszę o zachowanie w budynku bezpiecznej odległości od innych osób (co najmniej 2 metry). Ponadto informuję, że dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Aby uniknąć ewentualnego tworzenia się kolejek, proszę, aby nasi klienci uzgadniali z pracownikami poszczególnych referatów – telefonicznie lub mailowo – termin (datę i godzinę) swojej wizyty w tut. Urzędzie. Nadal w pomieszczeniu wejścia bocznego Urzędu Miejskiego -  od strony Centrum Medycznego SPAMED jest wystawiona skrzynka, do której można wrzucać wnioski, podania, deklaracje, zwrotne potwierdzenia odbioru  pism itp.           W miarę możliwości zaleca się kontakt z Urzędem przede wszystkim z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej (w szczególności poprzez ePUAP), telefonicznej i tradycyjnej.  Zachęcamy do śledzenia strony internetowej gminy www.gmina-sepolno.pl   Waldemar Stupałkowski Burmistrz Sępólna Krajeńskiego   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech