Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Punkty szczepień

Punkty szczepień dotrą do pacjentów którzy, ze względu na stan zdrowia, nie mogą przyjąć szczepionki w punkcie stacjonarnym

 

Koordynator ds. szczepień informuje, że na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie działają 3 zespoły mobilne zajmujące się szczepieniami pacjentów, których stan zdrowia nie pozwala na przyjęcie szczepionki w punkcie stacjonarnym:

  • Centrum Medyczne Spamed Kuczyński i Wspólnicy Spółka Jawna ul. Szkolna 4, Sępólno Krajeńskie – tel. 52 345 39 92
  • Zespół Diagnostyczno-Leczniczy BONUS-PLUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Wojska Polskiego 10, Sępólno Krajeńskie – tel. 52 388 02 75
  • NZOZ „Doktór” Spółka z o.o. ul. Hallera 8, Sępólno Krajeńskie – tel. 52 388 45 05

Szczepienie przez punkt mobilny obejmuje:

  • dojazd do pacjenta,
  • kwalifikację do zaszczepienia,
  • podanie szczepionki.

 

W związku z koniecznością zabezpieczenia szczepień dla pacjentów, których stan zdrowia uniemożliwia samodzielne dotarcie do punktu szczepień i nie mogą skorzystać z transportu zapewnionego przez jednostki samorządu terytorialnego na terenie powiatu sępoleńskiego będzie dodatkowo działał mobilny zespół wyjazdowy - Maramed Marcin Janicki tel. 730 370 046

 

  Kliknij aby odsłuchać Punkty szczepień dotrą do pacjentów którzy, ze względu na stan zdrowia, nie mogą przyjąć szczepionki w punkcie stacjonarnym   Koordynator ds. szczepień informuje, że na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie działają 3 zespoły mobilne zajmujące się szczepieniami pacjentów, których stan zdrowia nie pozwala na przyjęcie szczepionki w punkcie stacjonarnym: Centrum Medyczne Spamed Kuczyński i Wspólnicy Spółka Jawna ul. Szkolna 4, Sępólno Krajeńskie – tel. 52 345 39 92 Zespół Diagnostyczno-Leczniczy BONUS-PLUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Wojska Polskiego 10, Sępólno Krajeńskie – tel. 52 388 02 75 NZOZ „Doktór” Spółka z o.o. ul. Hallera 8, Sępólno Krajeńskie – tel. 52 388 45 05 Szczepienie przez punkt mobilny obejmuje: dojazd do pacjenta, kwalifikację do zaszczepienia, podanie szczepionki.   W związku z koniecznością zabezpieczenia szczepień dla pacjentów, których stan zdrowia uniemożliwia samodzielne dotarcie do punktu szczepień i nie mogą skorzystać z transportu zapewnionego przez jednostki samorządu terytorialnego na terenie powiatu sępoleńskiego będzie dodatkowo działał mobilny zespół wyjazdowy - Maramed Marcin Janicki tel. 730 370 046   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech