Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Gminna infolinia dla osób, które nie mogą dotrzeć samodzielnie do punktu szczepień przeciw

 Gminna infolinia dla osób, które nie mogą dotrzeć samodzielnie do punktu szczepień przeciw SARS/Covid2

Mieszkańcy Gminy Sępólno Krajeńskie, spełniający poniższe warunki:

  1.  osoby niepełnosprawne, tj. posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym (o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami);
  2. osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejscu zamieszkania punktu szczepień.

mogą telefonicznie zgłosić potrzebę transportu do punkt szczepień.

infolinia czynna: poniedziałek – piątek, godz. 8.00 – 15.00

pod numerem tel.   (052) 389 42 36

  Kliknij aby odsłuchać  Gminna infolinia dla osób, które nie mogą dotrzeć samodzielnie do punktu szczepień przeciw SARS/Covid2 Mieszkańcy Gminy Sępólno Krajeńskie, spełniający poniższe warunki:  osoby niepełnosprawne, tj. posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym (o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami); osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejscu zamieszkania punktu szczepień. mogą telefonicznie zgłosić potrzebę transportu do punkt szczepień. infolinia czynna: poniedziałek – piątek, godz. 8.00 – 15.00 pod numerem tel.   (052) 389 42 36 Powered By GSpeech

c51a5533 7743 5074 9b2f 8e3e5b3c490b w 830

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech