Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Spotkanie autorskie z Robertem Małeckim

Biblioteka Publiczna w Sępólnie zaprasza wszystkich miłośników dobrej książki, zwłaszcza kryminałów, na spotkanie z pisarzem Robertem Małeckim. Spotkanie odbędzie się 13 maja (poniedziałek) o godz. 18:00 w siedzibie biblioteki.

Robert Małecki (ur. 1977 r.) - politolog, filozof i dziennikarz, ale przede wszystkim miłośnik oraz autor kryminałów i thrillerów; fan twórczości Harlana Cobena, Arnaldura Indridasona, Petera May’a i Bernarda Miniera; szczęśliwy uczestnik warsztatów kreatywnego pisania, które odbyły się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu, a także tych organizowanych przez Maszynę do Pisania; laureat ogólnopolskich konkursów na opowiadanie kryminalne; autor toruńskiej trylogii kryminalnej z Markiem Benerem oraz cyklu powieści z komisarzem Bernardem Grossem; jego ostatnia książka, „Skaza”, dostała nagrodę Kryminalnej Piły dla Najlepszej Polskiej Miejskiej Powieści Kryminalnej 2018 roku.

Więcej o autorze na stronie: www.robertmalecki.pl

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech