Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

SPEKTAKL „100 LAT NIEPODLEGŁEJ” - ZAPROSZENIE

Już w najbliższy wtorek (27.11) sępoleńskie Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na spektakl teatralny. W nowo wyremontowanej sali widowiskowej wystąpią aktorzy teatru Czas Wyobraźni. Zaprezentują oni widowisko zatytułowane „100 lat Niepodległej”.

Spektakl jest historyczną podróżą rozpoczynającą się tuż przez Pierwszą Wojną Światową. Sceniczna opowieść kończy się natomiast na wolnych wyborach w czerwcu 1989 roku. W treści wykorzystano wiersze polskich poetów. „Przedstawienie jest jednym wielkim hołdem dla naszych przodków i obecnie żyjących Polaków, a także dla poetów tworzących naszą kulturę i komentujących to, co działo się lub dzieje w naszej historii” – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.


Początek widowiska – godzina 18.30. Wstęp wolny.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech