Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

WAKACJE RETRO W CKIS

Gra w kapsle, gra w kolory, gry planszowe i zabawa w monety - to propozycje sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki na początek wakacji. Od poniedziałku do piątku (2-6 lipca) odbywać się tam będą Wakacje w Stylu Retro. To propozycja dzieci w wieku szkolnym.

W ciągu pięciu dni uczestnicy akcji będą mogli spróbować swoich sił w grach i zabawach, które niegdyś bawiły ich rodziców. Było to jeszcze wtedy, gdy internet nie był popularny, a czasami nawet nieznany. Wspomniane gry królowały na podwórkach. "Gwarantujemy, że dzieciaki nie będą się nudzić" - mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Zajęcia będą się odbywały w godzinach od 10.00 do 14.00. Udział w nich jest odpłatny (100zł). Cena obejmuje także posiłek dla uczestników zabawy. Zapisy są przyjmowane w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Chętnych można zgłaszać osobiście lub telefonicznie pod numerem: 52 388 01-60.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech