Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Podział gminy na obwody głosowania.

Numer obwodu głosowania

 Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

1

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Boczna, Farna, Hallera, Jeziorna, Kościelna, Krzyżowa, Młyńska od nr 1-17, Plac Wolności, Podgórna, Ratuszowa, Studzienna, Średnia, Wodna

CENTRUM AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ
UL. JEZIORNA 6 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
*

2

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Koronowska, Krótka, Nowy Rynek, Ogrodowa, Przesmyk, Sienkiewicza, Spadowa, Targowa, Wiatrakowa,
Więcborska, Wojska Polskiego od nr 1-23

GMINNE PRZEDSZKOLE NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI UL. NOWY RYNEK 2
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
*

3

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Elizy Orzeszkowej, Hanki Sawickiej, Ignacego Krasickiego, Kwiatowa, Letniskowa, Na Skarpie, Plażowa, Polna, Sadowa, Słoneczna, Stefana Kisielewskiego,
Turystyczna, Wczasowa, Wypoczynkowa, Zakątek, Zielona

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. WOJSKA POLSKIEGO 34
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

4

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Asnyka, Bratkowa, Chabrowa, Chopina, Henryka Wieniawskiego, Jana Kiepury, Jana Kochanowskiego, Korczaka, Liliowa, Mikołaja Kopernika, Owocowa, Prusa, Reja, Różana, Stanisława Moniuszki, Stanisława
Wyspiańskiego, Stanisława Żurka, Stefana Sobieszczyka, Storczykowa, Topolowa, Tulipanowa, Wiklinowa, Witolda
Małcużyńskiego, Wojciecha Kossaka, Wojska Polskiego od nr 24 do końca, Wrzosowa, Zofii Nałkowskiej

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. WOJSKA POLSKIEGO 34
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

5

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 – część, ulice: Adama Mickiewicza, Aleja Lipowa, Bergera, Brzozowa, Chojnicka, Cicha, Jana Matejki, Leśna, Mariana Buczka, Osiedle Leśne, Parkowa, Radosna, Władysława
Broniewskiego, Władysława Reymonta

CENTRUM SPORTU I REKREACJI
UL. CHOJNICKA 19 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
*

6

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 – część, ulice: Bajkowa, Bema, Bojowników o Wolność i Demokrację, Dr
A. Pokrzywnickiego, Janusza Kusocińskiego, Kamila
Baczyńskiego, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Odrodzenia, Sportowa, Tartaczna

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 Ul. SZKOLNA 1
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

7

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 – część, ulice: Komierowska, Osiedle Słowackiego bloki od nr 1-4, Przemysłowa, Składowa, 27 Stycznia, Szkolna, Tadeusza Kościuszki

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
UL. SZKOLNA 8 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
*

8

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2- część, ulice: Osiedle Słowackiego bloki od nr 5-13

CENTRUM KULTURY I SZTUKI
UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 4 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

9

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2- część, ulice: Osiedle Słowackiego bloki od nr 14-19, Wysoka, Młyńska od nr 18 do końca, Stodolna, Niechorska, Rzeczna
LICEUM
OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. MŁYŃSKA 42 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
*

10

sołectwa: Niechorz, Świdwie, Wysoka Krajeńska, Zboże

ŚWIETLICA WIEJSKA ŚWIDWIE 10

11

sołectwa: Iłowo, Jazdrowo, Kawle, Radońsk, Wiśniewa

ŚWIETLICA WIEJSKA RADOŃSK 14

12

sołectwa: Lutowo, Lutówko, Wiśniewka

WIEJSKI OŚRODEK KULTURY LUTOWO 65

13

sołectwa: Dziechowo, Piaseczno, Sikorz

ŚWIETLICA WIEJSKA PIASECZNO 32

14

sołectwa: Skarpa, Teklanowo, Trzciany, Włościbórz, Zalesie

ŚWIETLICA WIEJSKA SKARPA 4

15

sołectwa: Komierowo, Wałdowo, Wałdówko, Wilkowo

WIEJSKI OŚRODEK KULTURY WAŁDOWO 20
*

 * - Lokal wyborczy dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

  Kliknij aby odsłuchać Numer obwodu głosowania  Granice obwodu głosowania Siedziba obwodowej komisji wyborczej 1 miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Boczna, Farna, Hallera, Jeziorna, Kościelna, Krzyżowa, Młyńska od nr 1-17, Plac Wolności, Podgórna, Ratuszowa, Studzienna, Średnia, Wodna CENTRUM AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ UL. JEZIORNA 6 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE * 2 miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Koronowska, Krótka, Nowy Rynek, Ogrodowa, Przesmyk, Sienkiewicza, Spadowa, Targowa, Wiatrakowa, Więcborska, Wojska Polskiego od nr 1-23 GMINNE PRZEDSZKOLE NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI UL. NOWY RYNEK 2 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE * 3 miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Elizy Orzeszkowej, Hanki Sawickiej, Ignacego Krasickiego, Kwiatowa, Letniskowa, Na Skarpie, Plażowa, Polna, Sadowa, Słoneczna, Stefana Kisielewskiego, Turystyczna, Wczasowa, Wypoczynkowa, Zakątek, Zielona ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. WOJSKA POLSKIEGO 34 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 4 miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Asnyka, Bratkowa, Chabrowa, Chopina, Henryka Wieniawskiego, Jana Kiepury, Jana Kochanowskiego, Korczaka, Liliowa, Mikołaja Kopernika, Owocowa, Prusa, Reja, Różana, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisława Żurka, Stefana Sobieszczyka, Storczykowa, Topolowa, Tulipanowa, Wiklinowa, Witolda Małcużyńskiego, Wojciecha Kossaka, Wojska Polskiego od nr 24 do końca, Wrzosowa, Zofii Nałkowskiej ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. WOJSKA POLSKIEGO 34 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 – część, ulice: Adama Mickiewicza, Aleja Lipowa, Bergera, Brzozowa, Chojnicka, Cicha, Jana Matejki, Leśna, Mariana Buczka, Osiedle Leśne, Parkowa, Radosna, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta CENTRUM SPORTU I REKREACJI UL. CHOJNICKA 19 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE * 6 miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 – część, ulice: Bajkowa, Bema, Bojowników o Wolność i Demokrację, Dr A. Pokrzywnickiego, Janusza Kusocińskiego, Kamila Baczyńskiego, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Odrodzenia, Sportowa, Tartaczna ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 Ul. SZKOLNA 1 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 7 miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 – część, ulice: Komierowska, Osiedle Słowackiego bloki od nr 1-4, Przemysłowa, Składowa, 27 Stycznia, Szkolna, Tadeusza Kościuszki OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. SZKOLNA 8 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE * 8 miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2- część, ulice: Osiedle Słowackiego bloki od nr 5-13 CENTRUM KULTURY I SZTUKI UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 4 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 9 miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2- część, ulice: Osiedle Słowackiego bloki od nr 14-19, Wysoka, Młyńska od nr 18 do końca, Stodolna, Niechorska, Rzeczna LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. MŁYŃSKA 42 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE * 10 sołectwa: Niechorz, Świdwie, Wysoka Krajeńska, Zboże ŚWIETLICA WIEJSKA ŚWIDWIE 10 11 sołectwa: Iłowo, Jazdrowo, Kawle, Radońsk, Wiśniewa ŚWIETLICA WIEJSKA RADOŃSK 14 12 sołectwa: Lutowo, Lutówko, Wiśniewka WIEJSKI OŚRODEK KULTURY LUTOWO 65 13 sołectwa: Dziechowo, Piaseczno, Sikorz ŚWIETLICA WIEJSKA PIASECZNO 32 14 sołectwa: Skarpa, Teklanowo, Trzciany, Włościbórz, Zalesie ŚWIETLICA WIEJSKA SKARPA 4 15 sołectwa: Komierowo, Wałdowo, Wałdówko, Wilkowo WIEJSKI OŚRODEK KULTURY WAŁDOWO 20 *  * - Lokal wyborczy dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech