Molo z kawiarnią i amfiteatrem

Molo z kawiarnią

Molo - budowla hydrotechniczna; pomost usytuowany prostopadle do linii brzegowej zbiornika wodnego. To tyle z definicji, bo jak sami Państwo zobaczycie nijak to ma się do naszego pięknego obiektu w Sępólnie Krajeńskim zlokalizowanego po południowo-zachodniej stronie Jeziora Sępoleńskiego. Molo spacerowe o konstrukcji drewnianej z funkcją przystani  żeglarskiej oraz amfiteatr dla 200 widzów wraz ze sceną na wodzie stało się najpopularniejszym miejscem rekreacyjno - imprezowym w naszym mieście. Kawiarnia sezonowa wraz z zadaszonym tarasem zapewni Państwu możliwość odpoczynku, w przepięknej scenerii.

Molo z kawiarnią

Bez najmniejszych problemów dojedziecie Państwo pod samo molo. Zapewniamy Państwu parking od ulicy Jeziornej zakończony placem manewrowym, który wykorzystywany jest  jedynie podczas imprez okolicznościowych.  Podobno rejsu nie da się opisać, trzeba go przeżyć. Tak również jest z tym urokliwym miejscem. Musisz przyjechać, by doznać, poczuć i pokochać to miejsce. Zapraszamy!

Molo z kawiarniąmolo_1Molo z kawiarniąMolo z kawiarniąmolo_5