Koncert Świąteczny w Wałdowie

Koncert Świąteczny przygotowany przez  Wiejski Ośrodek Kultury w Wałdowie to tradycja od wielu lat.

Współorganizatorem tegorocznego koncertu pt: „Świeć Gwiazdo Betlejemska” było Koło Gospodyń Wiejskich, Rada Sołecka oraz Gminna Pracownia Edukacji Kulturalnej ARTiK w Wałdowie. Każdy z koncertów ma inny niepowtarzalny klimat. W tym roku młodzi artyści, młodzież oraz dorośli zaprezentowali się w jasełkach tanecznie i śpiewająco. Goście zaproszeni oraz mieszkańcy Wałdowa i okolic mogli usłyszeć przepiękne kolędy i pastorałki oraz obejrzeć układy taneczne aniołków i diabełków. Uczestników koncertu wprowadziliśmy w niebiański nastrój świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie odbyła się wielopokoleniowa integracja podczas wieczerzy wigilijnej przygotowanej przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Wałdowa.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst: Bożena Mania