Serce Pełne Radości – śpiewajmy Panu - Świetlica OSP

Jak co roku   włączyliśmy się do  udziału w Powiatowym Tygodniu Kultury Chrześcijańskiej, którego mottem  przewodnim było hasło -  "Idź głoś i kochaj".

Poprzez śpiew , który jest  szczególną formą modlitwy  wyrażaliśmy swoją radość, uwielbienie, tęsknotę, marzenia i  wiarę. To czego nie można wyrazić słowami, chcieliśmy wyśpiewać sercem,. A z serc naszych wypłynęły takie pieśni jak: " Oto jest dzień", "Bóg jest Miłością","Abba Ojcze", "Barka","Hymn ŚDM", 'Tak tak Panie","List do Boga", "Halelluja" i wiele innych. Poprzez taniec chcieliśmy pokazać całemu światu, jaką radością nas wypełniła muzyka i przesłanie w niej zawarte. Już dziś z utęsknieniem czekamy na następne spotkanie.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst - Instruktor animacji społecznej