Kabaret Młodych Panów wystąpił w Centrum Kultury i Sztuki

Centrum Kultury i Sztuki już po raz kolejny miało przyjemność zorganizować kabaretowy występ w sali widowiskowo-kinowej.

Tym razem, otwierając jednocześnie komediowy sezon 2023 roku, w czwartkowe popołudnie na deskach sępoleńskiego domu kultury pojawił się znany z telewizyjnych skeczy i gagów Kabaret Młodych Panów z najnowszym programem „Co się stało?” – który jest sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Występ wyprzedał się do ostatniego miejsca, co niezmiernie nas cieszy. Przezabawny kwartet artystów w składzie: Robert Korólczyk, Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Banaszkiewicz oraz Bartosz Demczuk, zdobył serca przybyłej publiczności. Charakterystyczny sposób bycia, wybuchowa mieszanka śląskiego poczucia humoru połączona z charyzmą każdego z artystów sprawiła, że dwugodzinne wydarzenie było iście komediową ucztą i dała tym samym gwarancję, że każdy z występu wyszedł zadowolony.

Dziękujemy artystom za przezabawny wieczór, a widzom, że po raz kolejny nie zawiedli i zapewnili tym samym stu procentową frekwencję. Udowodniliście, że warto zapraszać artystów oraz organizować wydarzenia, nie tylko komediowe.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst: Patrycja Młodzik