Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów artykuly/2023/02_luty/20230001_sz1 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dziewczęta z klasy VIII z Szkoły Podstawowej w Wiśniewie zwyciężają w zawodach w siatkówce!

Bartosz Burkiewicz

Nauczyciel

wychowania fizycznego

Kliknij aby odsłuchać 19 stycznia 2023r., czyli dzień po sukcesie młodszych kolegów i koleżanek – uczniów Szkoły Podstawowej w Wiśniewie do rywalizacji przystąpili ich starsi koledzy i koleżanki w ramach zawodów z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W tych zawodach naszą szkołę również reprezentowały dwie drużyny – chłopcy i dziewczęta. Chłopcy, mimo dużego zaangażowania, musieli uznać wyższość pozostałych szkół i zajęli IV miejsce. Dziewczęta natomiast wzięły przykład z młodszych koleżanek ze swojej szkoły i również zajęły I miejsce. Tym razem rywalizacja była bardzo wyrównana. O ostatecznej kolejności zdecydował mecz z SP 3, który nasze uczennice wygrały 2:1. Zwycięzcy zawodów, podobnie jak dzień wcześniej, otrzymali dyplomy i puchary oraz awans na zawody powiatowe. Chłopcy: Karol Dubiel, Andrzej Grugiel, Hubert Grzegorzewski, Jakub Majewski, Marek Pawełczak, Jakub Potracki, Wojciech Szews, Maksymilian Sznul. Dziewczęta: Oliwia Czajka, Marta Knapik, Agata Krzyżkowska, Alicja Leonhard, Judyta Milewska, Julia Mosek, Anna Rogowska, Aleksandra Skrzyńska, Julia Wirkus. Bartosz Burkiewicz Nauczyciel wychowania fizycznego   Powered By GSpeech