Serwis informacyjny gminy Sępólno Krajeńskie styczeń 2023

Lada moment ruszy rekrutacja dzieci, później poznamy dyrektora – od najnowszych informacji dotyczących trzeciego przedszkola w mieście

rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń stycznia w gminie Sępólno. Później powiemy o Centrum Mieszkalno – Opiekuńczym, skateparku i samochodzie dla OSP Komierowo, a także o rozpoczynających się za kilka dni zebraniach samorządowych. Z dalszej części programu dowiecie się kiedy w Sępólnie ruszy strefa płatnego parkowania, a na koniec podsumowanie zakończonej niedawno Sępoleńskiej Ligi Futsalu i relacja z obchodów 103 rocznicy powrotu Sępólna do Ojczyzny.