Szkoła rodzenia „Mamo, tato tu jestem”

Rusza nowy nabór uczestników do projektu! Szkoła rodzenia „Mamo, tato tu jestem” X edycja

W związku z realizacją X edycji projektu Szkoła Rodzenia „Mamo tato tu jestem” Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. ogłasza nabór uczestników do projektu.

Projekt Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem” X skierowany jest do mieszkańców Gminy Sępólno Krajeńskie w tym: rodziców planujących i oczekujących na narodziny dziecka, rodziców nieletnich jak i rodziców znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej oraz rodziców i ich dzieci od urodzenia do 3 r.ż.

Zadanie realizowane będzie w siedzibie partnera projektu Żłobek i Klub Dziecięcy w Centrum Małego Dziecka i Rodziny w Sępólnie Kraj. przy ul. Młyńskiej 33

Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 lutego 2023 r.

- Szkoła Rodzenia od godz. 17:30

- Baby Caffe  od godz. 17:00

Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj.  wspófinansowane przez Gminę Sępólno Kraj. realizowane w ramach projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem X” są bezpłatne. Zapisów dokonywać można bezpośrednio na zajęciach.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy:)

belka