"Kocham Cię..." - ARTIK Włościbórz

Z okazji Powiatowego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w ARTiKu we Włościborzu odbyły się zajęcia pod tytułem "Kocham Cię...".

Podczas zajęć próbowaliśmy rozróżnić uczucia pozytywne od negatywnych. Opowiadaliśmy o naszych rodzinach oraz wspólnie oglądaliśmy zdjęcia rodzinne przyniesione na zajęcia. Poznaliśmy takie pojęcia jak: miłość, przyjaźń, sympatia i szacunek, oraz opowiadaliśmy kogo lubimy i kochamy, a kogo nie lubimy. Wspólnie odtańczyliśmy "taniec przyjaźni", podczas którego wymieniliśmy się serduszkami. Następnie wykonaliśmy kolorowe serduszka dla naszych najbliższych oraz ozdobiliśmy ramki do zdjęć rodzinnych. Podczas dzisiejszych zajęć panowała atmosfera przyjaźni i sympatii.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim