„Budowa gminnego przedszkola w Sępólnie Krajeńskim”

Trwają już prace związane z realizacją zadania pn. „Budowa gminnego przedszkola w Sępólnie Krajeńskim”.

Całe zadanie opiewa na kwotę 12.670.981,42 zł brutto, inwestycja współfinansowana jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 8 917 937,97 zł oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 2.000.000,00 zł.
Nowe przedszkole powstaje przy ulicy Targowej na osiedlu Jana Pawła II. Budynek będzie parterowy, niepodpiwniczony z ośmioma oddziałami przeznaczonymi dla 200 dzieci, w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Inwestycja obejmie również wyposażenie budynku oraz urządzenie otoczenia – plac zabaw, zieleń, parking, oświetlenie terenu energooszczędnymi lampami oraz droga dojazdowa.

belka grantyrzeczypospolitagodlo

gmina sepolno krajenskie 1 edycja przedszkole