V Turniej Siatkarski Drużyn Mieszanych z Okazji Święta Niepodległości

Uczniowski Klub Sportowy "Kaloskagatos" już po raz kolejny organizuje V Turniej Siatkarski Drużyn Mieszanych z Okazji Święta Niepodległości.

Patronat w zawodach objął Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Turniej odbędzie się 11 listopada 2017r. (sobota) o godz. 10.00 w hali Krajna Arena. W rywalizacji mogą uczestniczyć drużyny, składające się z minimum 6 zawodników - 4 mężczyzn i 2 kobiet. Zapraszamy do udziału! Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 536-149-106.

Turniej odbędzie się w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Turnieje Siatkarskie. Zadanie współfinansowane jest przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

Lista drużyn biorących udział w turnieju:

Lp.

Nazwa drużyny