Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów artykuly/2022/05_maj/20220606_media_zlot oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH W MUZEUM PRL – JUŻ W NIEDZIELĘ

- Myślę, że będzie co obejrzeć, będzie z kim porozmawiać. Gościem specjalnym tegorocznego zlotu będzie pan Marek Siudym, czyli Stefan Parzydlak z serialu "Zmiennicy", więc to taka topowa postać filmów i seriali Stanisława Barei. No i oczywiście Muzeum PRL-u jest do obejrzenia. Zachwyca ono za każdym razem. Mamy m.in nowy box tematyczny - sklep. Wiele osób pewnie go jeszcze u nas tutaj nie widziało – mówi Marcin Gulka, dyrektor Pomorskiego Okręgowego Muzeum PRL w Sępólnie Krajeńskim.

Nota prawna:

Kliknij aby odsłuchać Miłośnicy starej motoryzacji oraz stylu retro powinni w najbliższą niedzielę (12.06) przyjechać do Sępólna Krajeńskiego. W miejscowym muzeum PRL odbędzie się zlot pojazdów zabytkowych. Możliwe będzie także zwiedzanie niezwykle bogatej kolekcji przedmiotów sprzed 40, 50, a nawet 60 lat. Sępoleńskie muzeum to placówka prywatna. Kilka lat temu stworzył ją Marcin Gulka, pasjonat starej motoryzacji oraz kolekcjoner przedmiotów używanych w okresie PRLu. Cyklicznie organizuje on też zloty zabytkowych samochodów i motocykli. Sam w swojej kolekcji ma już 30 pojazdów, w tym między innymi oryginalne wozy strażackie, milicyjne, a nawet karetkę pogotowia. Okazją do obejrzenia całej kolekcji będzie niedzielny zlot, na który swój przyjazd zapowiedzieli podobni pasjonaci niemalże z całej Polski.  - Myślę, że będzie co obejrzeć, będzie z kim porozmawiać. Gościem specjalnym tegorocznego zlotu będzie pan Marek Siudym, czyli Stefan Parzydlak z serialu Zmiennicy, więc to taka topowa postać filmów i seriali Stanisława Barei. No i oczywiście Muzeum PRL-u jest do obejrzenia. Zachwyca ono za każdym razem. Mamy m.in nowy box tematyczny - sklep. Wiele osób pewnie go jeszcze u nas tutaj nie widziało – mówi Marcin Gulka, dyrektor Pomorskiego Okręgowego Muzeum PRL w Sępólnie Krajeńskim. Niedzielny zlot będzie trwał od godziny 11.00 do godziny 17.00. Pomorskie Muzeum PRL w Sępólnie Krajeńskim znajduje się przy ulicy BOWiD, w bezpośrednim sąsiedztwie firmy Agroma.   Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.     Powered By GSpeech

{gallery}artykuly/2022/05_maj/20220606_media_zlot{/gallery}