QUEEN SYMFONICZNIE W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

Największe przeboje legendarnej grupy Queen w mistrzowskim wykonaniu polskich i brytyjskich muzyków, będzie można usłyszeć w Sępólnie Krajeńskim.

Artyści wystąpią w Centrum Kultury i Sztuki w piątek (4.03) o godzinie 19.00. Sępólno Krajeńskie będzie jednym z przystanków grupy, w trasie koncertowej, którą obecnie realizuje w Polsce. Wraz z solistami, na scenie zaprezentują się też muzycy z Grand Royal Orchestra oraz chór.

- Twórcy projektu Golden Hits of Queen zadbali o najdrobniejsze szczegóły, wiernie oddając elementy choreografii, garderoby i stylistycznego bogactwa utworów Queen. Solistom towarzyszy orkiestra symfoniczna, której obecność uwydatnia wielowymiarowość i eklektyzm kompozycji zespołu – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Bilety w cenie 100 złotych są już do nabycia na sekretariacie CKiS. Można je też kupić on-line poprzez portal biletyna.pl. Są jeszcze wolne miejsca.

Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.