BUDOWA ULIC OSIEDLOWYCH TRWA

Kończą się prace na ulicy Matejki w Sępólnie Krajeńskim. Niebawem ekipa budowlana przeniesie się na ulicę Bergera. W mieście trwa budowa ulic osiedlowych.

W tej chwili prace prowadzone są w północnej części Sępólna Krajeńskiego. Po wykonaniu ulic: Bukowej, Sportowej i BOWiD, ostatnie prace prowadzone są na ulicy Matejki. Kolejną drogą wyznaczoną do remontu jest ulica Bergera. „Zniszczony asfalt będzie tam zastąpiony nową kostką polbrukową. W tej samej technologii zostaną wykonane także chodniki. Powstaną przejścia dla pieszych oraz ciąg pieszo - rowerowy” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Po zakończeniu robót na ulicy Bergera, drogowcy przeniosą się na ulicę Pokrzywnickiego. Będzie to ostatnia droga wymagająca remontu na tym osiedlu.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.