I Mistrzostwa Miasta i Gminy w Bule

17 września 2017r. na boisku bocznym w Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się I Mistrzostwa Miasta i Gminy w Bule. Organizatorem zmagań były Miejski Ludowy Klub Sportowy "Krajna" Sępólno Krajeńskie oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Turniej przebiegał w przyjemnej, sportowej rywalizacji, stoczono wiele wyrównanych i zaciętych pojedynków. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Startowało 25 zawodników, w tym 10 kobiet.

Rozgrywki prowadzone były systemem szwajcarskim, na dystansie 7 rund, do 13 punktów. Osobno klasyfikowani byli mężczyźni i kobiety. Zawodnicy rywalizowali na 12 wyznaczonych boiskach. Pogoda dopisała, a uśmiech nie znikał z twarzy uczestników. W przerwie sportowcy mogli zregenerować siły ciepłym posiłkiem oraz kawą i herbatą.