OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Piłka Siatkowa Dziewcząt TKKF

"Ognisko TKKF Sępólno" w Sępólnie Krajeńskim zaprasza do udziału w Otwartym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt. W zmaganiach mogą brać udział zawodniczki urodzone w roku 2002 i młodsze. Turniej rozgrywany będzie na zasadach mini siatkówki. Zawody odbędą się 23 września 2017r. o godzinie 10.00 w hali Krajna Arena. Dla najlepszych przewidziane są medale, nagrody oraz bezpłatne pływanie na sprzęcie wodnym TKKF. Impreza organizowana jest w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą "Ruch to podstawa dla ducha i ciała" finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie. Poniżej (do pobrania) szczegółowy regulamin imprezy oraz formularz zgłoszeniowy.

>>>Regulamin Turnieju<<<

>>>Formularz Zgłoszeniowy<<<