Wznawiamy Zajęcia Piłki Nożnej Kobiet!

Baner VI wersja

Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim wznawia treningi Gminnej Drużyny Piłki Nożnej Kobiet. Pierwsze zajęcia w środę 2 werześnia. Głównym celem jest zakwalifikowanie się do udziału w Igrzyskach Olimpijskich Sportowców Wiejskich Sępólno - Tokio 2021. Dziewczęta mają już za sobą pierwszą rundę, w której pokonały zawodniczki z Gminy Świecie (2:2;2:0). W kolejnej rundzie spotkają się z Gminą Solec Kujawski.

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i środy w godz. 18.00 - 19.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez ograniczeń wiekowych. Zajęcia prowadzi Trener UEFA - B Sławomir Gołąbek. Zgłoszenia możliwe są przed każdymi zajęciami lub pod nr tel. 663-380-520. Poniżej dostępne są dokumenty konieczne do udziału w zajęciach.

>>>Formularz zgłoszeniowy osoba niepełnoletnia<<<

>>>Formularz zgłoszeniowy osoba pełnoletnia<<<