Wraca badminton dla mieszkańców!

Badminton - baner

Wracamy po letniej przerwie! Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim w ramach akcji "Dwie Godziny dla Rodziny" udostępnia mieszkańcom halę do gry w badmintona. Do użytku wyznaczonych będzie 5 boisk. Na miejscu można skorzystać z pomocy instruktora. Zajęcia tradycyjnie są bezpłatne. Każdy może skorzystać z Hali Krajna Arena bez względu na wiek i płeć, wymagane jest obuwie sportowe. Wszyscy uczestnicy muszą mieć podpisane oświadczenie oraz klauzulę informacyjną.

Przypominamy o zasadach panujących na terenie obiektu:

1. Na terenie CSiR, do momentu wejścia na boiska, halę lub kort, należy mieć zakrytą twarz.

2. Użytkownicy zobowiązani są do korzystania z osobistego sprzętu treningowego.

3. Szatnie są nieczynne. Rekomendowane jest przyjście na obiekt w stroju sportowym.

4. Wchodzący i opuszczający obiekt zobowiązani są do dezynfekcji rąk.

5. Po zakończeniu korzystania z obiektów należy niezwłocznie je opuścić i unikać gromadzenia się.

Poniżej przedstawiamy terminy zajęć:

11.09 (piątek) godz. 17.30 - 19.00

18.09 (piątek) godz. 17.30 - 19.00