DZIEŃ POSTACI BAJKOWYCH

W bajkową podróż dookoła świata zabierze maluchy Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim. W piątek 4 września na placu przed budynkiem biblioteki odbędzie się kolorowe spotkanie. Początek – godzina 16.00.

Wydarzenie jest adresowane do dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Oczywiście muszą one przyjść z opiekunami. "Zachęcamy aby każdy przebrał się za swoją ulubioną postać z bajki. W programie będą wesołe zabawy, konkurencje sportowe i rywalizacje pełne uśmiechu” – zachęca Grażyna Kędzierska, dyrektor Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim. Impreza odbywać się będzie w reżimie sanitarnym. Mimo iż udział w niej jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich, należy wcześniej mailowo lub telefonicznie zapowiedzieć swoją obecność w sekretariacie biblioteki. Wydarzenie realizowane będzie w ramach projektu „Bajkowy Świat” dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.