KONCERT ZESPOŁU „GANG MARCELA”

Kolejne wydarzenie artystyczne na molo w Sępólnie Krajeńskim. Tym razem na tamtejszej scenie wystąpi legenda polskiego country „Gang Marcela”. Koncert będzie można obejrzeć za darmo już w piątek (28.08) o godzinie 18.00.

Artystów z pewnością nie trzeba specjalnie przedstawiać. To grupa, która występuje na scenie już od roku 1978. „Jest nam niezwykle miło, że do bogatej listy miast, które odwiedził ten najprzyjaźniejszy z gangów wkrótce dołączy także Sępólno Krajeńskie i sępoleńska publiczność będzie miała okazję zaśpiewać refreny największych przebojów” – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Należy pamiętać o obowiązującym wciąż reżimie sanitarnym. Wszyscy wchodzący do amfiteatru na sępoleńskim molo muszą mieć założone maseczki, a wcześniej także zdezynfekować ręce. W związku z pandemią koronawirusa ilość miejsc w amfiteatrze będzie ograniczona. Aby zająć dobre miejsce należy przyjść odpowiednio wcześniej.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

gang marcela