„Kulturalny Świetlik” w Niechorzu

Kochany Pamiętniczku,

w końcu doczekałem się warsztatów z robienia kwiatów z nasion dyni, fasoli słonecznika,  sezamu,a nawet arbuza. Zajęcia prowadzone były przez panią Bożenę Blachowską  - - - mieszkankę Niechorza. Nasza mentorka zajmuje się robieniem kartek okolicznościowych; kompozycji kwiatowych z kwiatów sztucznych, jak i własnoręcznie robionych kwiatów z krepy włoskiej;figurek ozdobnych ze styropianu.
Zajęcia prowadzone były w dniach 29.08.2017 do 31.08.2017 w godzinach popołudniowych dzięki środkom z programu „Kulturalny Świetlik” organizowanym przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Kraj. Warsztaty były dla mnie wielka inspiracją. Nauczyłem się jak tworzyć coś z niczego. Nie sądziłem,że z nasion można stworzyć piękne kwiaty. Marzy mi się powtórka z warsztatów.

Miś Pyś

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim