RATUSZ WZNOWIŁ OBSŁUGĘ INDYWIDUALNĄ MIESZKAŃCÓW

Złagodzenie obostrzeń sanitarnych i ponowne otwarcie obiektu dla mieszkańców – takie zmiany wprowadzono w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim. Są jednak pewne ograniczenia.

Przy wejściu każda osoba musi przejść dezynfekcję rąk. Obowiązują także limity obecności osób wewnątrz budynku. Petenci muszą mieć zasłonięte usta i nos. Pozwala to jednak na prowadzenie bezpośredniej obsługi interesantów. „Można już płacić rachunki w urzędzie, osobiście składać wnioski i załatwiać sprawy bezpośrednio z urzędnikiem” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Osoby, które nie muszą wchodzić do Ratusza, mogą nadal korzystać ze skrzynki podawczej ustawionej przed wejściem do budynku. Obsługa mieszkańców w trybie on-line nadal będzie aktywna.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.