Serwis informacyjny gminy Sępólno Krajeńskie kwiecień 2020

Po kilku tygodniach przerwy spowodowanej koronawirusem wracamy powoli do rzeczywistości, i do naszych comiesięcznych podsumowań najważniejszych informacji w gminie Sępólno Krajeńskie.

Kwietniowy program zaczynamy właśnie od koronawirusa, a dokładniej mówiąc od maseczek dla seniorów i ulg dla przedsiębiorców. Oprócz tego w programie pokażemy wyremontowaną starą część szkoły podstawowej w Lutowie, sporo czasu poświęcimy także ulicom i drogom remontowanym przy wsparciu Funduszu Dróg Samorządowych. Na koniec pokażemy jakie inwestycje wykonano na stadionie miejskim pomimo odwołanych Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich Sępólno – Tokio 2020.