UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU przy Stowarzyszeniu „Duże Różowe Słońce”

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW UTW:

•    CZWARTEK  – 14 września; W ramach realizacji projektu pn. „ Piękna nasza Krajna cała” finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie, organizujemy dla seniorów, również spoza UTW, darmową wycieczkę autokarową  po powiecie nakielskim, trasą:  Sępólno - Nakło - Samostrzel - Witosław – Sępólno.   Zapisy przyjmujemy telefonicznie 514066891 lub elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zbiórka w dniu wyjazdu o godz. 10:00 na parkingu koło starego cmentarza,  o godz. 10:05 na drugim przystanku przy ul. Sienkiewicza  (PKS) koło straży pożarnej. Przewodnikiem wycieczki będzie pan Leszek Skaza.

W czasie wakacji informacji udzielamy wyłącznie telefonicznie: 514066891,  lub elektronicznie - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.