Ograniczenia spowodowane zagrożeniem rozpowszechniania się koronawirusa

W związku z wprowadzeniem przez Rząd RP od 25 marca 2020r. nowych, radykalnych ograniczeń spowodowanych zagrożeniem rozpowszechniania się koronawirusa, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców podjął decyzję o zaostrzeniu zasad osobistej obsługi interesantów w zakresie wydawania dowodów osobistych.

Bardzo prosimy o składanie wniosków w sprawie wydania dowodu osobistego wyłącznie drogą elektroniczną (epuap), odbiór dowodu osobistego tylko w szczególnie ważnych sytuacjach rozpatrywanych indywidualnie.

W tym wyjątkowym czasie prosimy mieszkańców aby w celu potwierdzenia swojej tożsamości, o ile to możliwe, korzystali z innych posiadanych dokumentów np. paszport, prawo jazdy, książeczka wojskowa, legitymacja emeryta-rencisty, zaświadczenie o zameldowaniu itp.
Kontakt telefoniczny w powyższej sprawie: 052 389 42 34, 052 389 42 35, 606-289-968.