Wyłączenie z użytkowania wszystkich placów zabaw i siłowni plenerowych

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym w trosce o zdrowie mieszkańców Burmistrz Sępólna Krajeńskiego informuje,

iż wyłączone z użytkowania są wszystkie place zabaw i siłownie plenerowe oraz inne publiczne obiekty rekreacyjno - sportowe na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie.

Obiekty te i urządzenia nie są dezynfekowane w związku z powyższym stanowią potencjalne zagrożenie na rozprzestrzenianie się koronawirusa COVID-19.

Pamiętajmy, że jako rodzice jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie. Mając na uwadze troskę o naszych najbliższych: dzieci, dziadków, z którymi dzieci mają kontakt, zmniejszajmy maksymalnie ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa.