CEREMONIE ZAWARCIA ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIEGO

Urząd Stanu Cywilnego w Sępólnie Krajeńskim informuje, że w związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia koronawirusem Burmistrz Sępólna Krajeńskiego podjął decyzję,

że udział w ceremoniach zawarcia związku małżeńskiego zostanie ograniczony do osób zawierających małżeństwo oraz dwóch pełnoletnich świadków. Podjęte decyzje mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa osób biorących udział w uroczystościach.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość odwołania uroczystości i przełożenia na termin późniejszy. W tej sprawie należy kontaktować się bezpośrednio z Urzędem Stanu Cywilnego telefonicznie : (52) 389 42 34, (52) 389 42 35, 606-289-968 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.