POMOC OSOBOM STARSZYM

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego Burmistrz Sępólna Krajeńskiego informuje, że dla osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych została uruchomiona specjalna linia telefoniczna.

Pod numerem telefonu 52 388 84 56  lub 604 053 421 mogą zgłaszać się osoby, które potrzebują pomocy w zrobieniu zakupów lub nabyciu leków. Zgłoszenia przyjmowane będą przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.00. W wyjątkowych sytuacjach w godzinach popołudniowych i w weekendy proszę dzwonić pod nr tel. 604 053 421.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców przypominam, że najważniejsze jest przestrzeganie zasad higieny oraz zachowanie spokoju. W szczególności apeluję
o unikanie miejsc oraz sytuacji, w których mieszkańcy spotykają się w większych grupach.