ORCHIDEA Krajeńskie Stowarzyszenie Amazonek

uczestniczyć będzie w  EUROPEJSKICH  DNIACH  DZIEDZICTWA 08-17.09.2017 r.

„Krajobraz dziedzictwa - dziedzictwo krajobrazu”, którego organizatorem jest Centrum Kultury i Sztuki  w Sępólnie Krajeńskim . ORCHIDEA dnia 09.09.2017 r.  weźmie udział w imprezie kulturalnej - „Pejzaż z piosenką” - dziecięce canto muzyczne na polanie – w miejscowości Wiśniewka.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska. Amazonki zaprezentują tablicę modelową do nauki samobadania piersi celem wczesnego wykrywania zmian nowotworowych. Służyć będziemy  niezbędnymi informacjami, odpowiemy na każde zadane pytani, dla odwiedzających mamy materiały informacyjne oraz gadżety. Udział w EUROPEJSKICH  DNIACH  DZIEDZICTWA 08-17.09.2017 r. jest elementem realizacji zadania publicznego „Zadbaj O SIEBIE bo jeśli nie TY to kto?” finansowanego przez zleceniodawcę- Gminę Sępólno Krajeńskie.

ORCHIDEA
                             Krajeńskie Stowarzyszenie Amazonek