Informacja

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego zarekomendował odwołanie Zebrań Wiejskich w Sołectwach oraz na Osiedlu nr 2 w Sępólnie Krajeńskim.

Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację zdrowotną w zakresie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 informujemy, że Burmistrz Sępólna Krajeńskiego zarekomendował Sołtysom oraz Przewodniczącemu Zarządu Osiedla Nr 2 w Sępólnie Krajeńskim odwołanie Zebrań Wiejskich w Sołectwach oraz na Osiedlu nr 2.

Burmistrz odwołał Zebranie Wiejskie w Sołectwie Wiśniewa, na którym miał być dokonany wybór Sołtysa Sołectwa.

Nowe terminy zebrań wiejskich zostaną podane mieszkańcom w późniejszym terminie.