XVI sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim - 29 stycznia 2020r.

pdf1. 2.Przyjęcie protokołu z XV sesji Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim

pdf2. 8. wniosek Przewodniczącego Rady Miejskiej – nie czytać „Sprawozdania z pracy Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim za rok 2019”

pdf3. 9.wniosek Przewodniczącego Rady Miejskiej – nie czytać „Sprawozdań z prac wszystkich komisji Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim za 2019 rok”

pdf4. 11a.Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Sępólno Krajeńskie,