Jasełka w Iłowie

Dnia 6 stycznia tego roku w Świetlicy w Iłowie powróciliśmy do tradycji Jasełek.

Dla uświetnienia święta Trzech Króli przygotowaliśmy przedstawienie teatralne troszkę nostalgiczne z nutką humoru. Oczywiście największym aplauzem przyjęto orszak Królewski w wykonaniu najmłodszych aktorów naszej grupy .Większość ról męskich odgrywały dziewczęta za co także otrzymały wielkie brawa. Jednak licznie zgromadzona publiczność najbardziej doceniła śpiewne na żywo pastorałki i przepiękną „Kolędę braterską ”od której wziął się pomysł i tytuł jasełek. Było to wydarzenie które zawsze gromadzi największą liczbę gości i mamy nadzieję że nadal tak będzie. Wszystkim bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst - instruktor I. Mierzejewska