ŚWIĘTY MIKOŁAJ ODWIEDZI SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

Nieco wcześniej niż zwykle, ale z pewnością przyjedzie. Święty Mikołaj odwiedzi Sępólno Krajeńskie już w czwartek - 5 grudnia. Wszystkie dzieci będą mogły się z nim spotkać przed budynkiem Centrum Kultury i Sztuki.

W tym roku wizyta Świętego Mikołaja odbędzie się nieco prędzej. „Otrzymaliśmy telegram od Świętego Mikołaja. Jego początek jest dosyć smutny, bo wiemy, że niestety 6-tego nie będzie mógł u nas gościć z racji tego, że ma wiele innych obowiązków. Musi odwiedzić chore dzieci w szpitalach, musi odwiedzić chore dzieci w domach, musi być w przedszkolach, szkołach, ale udało się. Będzie u nas dzień wcześniej” – wyjaśnia Julita Maciaszek, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Wszystkie dzieci, które chcą tego dnia spotkać się z gościem z Laponii powinny przyjść w czwartek do CKiS. W godzinach od 9.00 do 13.00 Święty Mikołaj wraz ze swoim orszakiem, będzie tam czekał na wszystkich. Najbardziej grzeczni mogą liczyć na drobne upominki.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.