Spotkanie informacyjne na temat Projektu

„Fundusz Badań i Wdrożeń – Voucher Badawczy”.

Bydgoszcz 17.08.2017

„Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców
Biuro Projektu
„Fundusz Badań i Wdrożeń – Voucher Badawczy”
85-022 Bydgoszcz ul. Gdańska 141/3

Szanowni Państwo

„Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców uprzejmie zaprasza Państwa na spotkanie informacyjne na temat Projektu „Fundusz Badań i Wdrożeń – Voucher Badawczy”.

Istotą projektu jest wprowadzenie „Vouchera badawczego” jako rodzaju dotacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa kujawsko-pomorskiego, umożliwiających zakup usług badawczo - rozwojowych przeprowadzanych na indywidualne zamówienie przedsiębiorców przez jednostki naukowe. Efektem wsparcia przedsiębiorstwa ma być wprowadzenie w nim innowacji gospodarczych, a dzięki temu poprawa pozycji konkurencyjnej i rozwój gospodarczy lokalnej firmy.

Vouchery badawcze będą przyznawane w kwocie do 80 000 zł na zakup prac badawczo – rozwojowych od jednostek naukowych. Szczegółowe zasady przyznawania dotacji zostaną przedstawione na spotkaniu informacyjnym.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 01.09.2017 o godz. 9:00
w sali konferencyjnej Inkubatora Przedsiębiorczości w
Sępólnie Krajeńskim ul. Przemysłowa 7A

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 605 900 626, lub za pomocą poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..