I Mistrzostwa Miasta i Gminy w Bule

Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim wraz z MLKS "Krajna" Sępólno Krajeńskie

zapraszają na I Mistrzostwa Miasta i Gminy w Bule. Turniej odbędzie się 17 września 2017r. początek o godzinie 10.00. Zmagania prowadzone będą na boisku bocznym (nawierzchnia trawiasta). W zawodach mogą wziąć udział mieszkańcy Gminy Sępólno Krajeńskie.

Rozgrywki prowadzone będą w kategorii: Open i będą miały charakter singlowy. Ilość miejsc w turnieju jest ograniczona max. 16 osób. Zgłoszenia można przesyłać do 14 września (czwartek) do godziny 22.00. drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., osobiście w biurze lub telefonicznie pod numerem 663 - 380 - 520. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres zameldowania oraz tel. kontaktowy. Aktualna lista zgłoszonych osób dostępna będzie poniżej. Udział w zawodach jest odpłatny: 10 zł od osoby. Szczegółowe informacje do pobrania w regulaminie poniżej.

>>>Regulamin Mistrzostw<<<

>>>Zgoda dla zawodników niepełnoletnich<<<