ZUMBA - ZACZYNAMY JUŻ 11 WRZEŚNIA!

Dołącz do nas i weź udział w nowym cyklu zajęć dla dzieci i dla dorosłych!

Zumba to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych: salsa, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha-cha, rumba, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy. Lekcje odbywają się w poniedziałki, w godz. 17.45 - 18.45 na sali Pilawa.

Także w poniedziałek 11 września rozpoczynają się warsztaty taneczne dla dzieci - hip-hop z tańcem nowoczesnym! Starsza grupa startuje o 15:30, a młodsza o 16:30.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez licencjonowaną instruktorkę Zumba Fitness, Sylwię Łobodę. Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio u prowadzącej: 530-757-232.

Zapraszamy wszystkich miłośników tańca, rytmów latynoamerykańskich oraz dobrej zabawy!