KOMUNIKAT – dodatkowe odbiory odpadów komunalnych

Informuje, że w miejscowościach:

Wałdowie, Wałdówku, Zalesiu, Skarpie, Wilkowie, Teklanowie, Włościborzu i Włościbórku w dniu 21 sierpnia 2017 (poniedziałek) zostanie zorganizowany dodatkowy odbiór odpadów komunalnych.

Ponadto, informuje się, iż wyroby azbestowe należy złożyć na paletach i owinąć folią lub umieścić w workach typu „big bag”. Fakt posiadania w/w wyrobów należy zgłosić w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim (pokój nr 4).

Waldemar Stupałkowski
                                                                       Burmistrz Sępólna Krajeńskiego