ORCHIDEA Krajeńskie Stowarzyszenie Amazonek weźmie udział w XIII Jarmarku Św. Wawrzyńca.

ORCHIDEA Krajeńskie Stowarzyszenie Amazonek weźmie udział w XIII Jarmarku Św. Wawrzyńca 12 sierpnia 2017 roku.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska.Amazonki zaprezentują tablicę modelową do nauki samobadania piersi celem wczesnego wykrywania zmian nowotworowych. Służyć będziemy  niezbędnymi informacjami, odpowiemy na każde zadane pytani, dla odwiedzających mamy materiały informacyjne oraz gadżety. Udział w XIII Jarmarku Św. Wawrzyńca jest elementem realizacji zadania publicznego „Zadbaj O SIEBIE bo jeśli nie TY to kto?” finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

ORCHDEA
Krajeńskie Stowarzyszenie Amazonek