IV sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim - 30 stycznia 2019r.

pobierz pdf1. 2. Przyjecie protokolu z III sesji Rady Miejskiej w Sepolnie Krajenskim.

pobierz pdf2. 8. wniosek Przewodniczacego Rady Miejskiej – nie czytac „Sprawozdania z pracy Rady Miejskiej w Sepolnie Krajenskim za rok 2018”.

pobierz pdf3. 9. wniosek Przewodniczacego Rady Miejskiej – nie czytac „Sprawozdan z prac wszystkich komisji Rady Miejskiej w Sepolnie Krajenskim za 2018 rok”.

pobierz pdf4. 11a) Podjecie uchwaly w sprawie zmieniajaca uchwale w sprawie uchwalenia budzetu Gminy Sepolno Krajenskie na 2019 rok.

pobierz pdf5.11b) Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości i warunków udzielenia bonifikat od opłaty jednorazowej z tytułu przekształcenia prawa uzytkowania wieczyst.

pobierz pdf6. 11c) Podjecie uchwaly w sprawie wyboru metody ustalania oplaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokosci stawki oplaty.

pobierz pdf7. 11d) Podjecie uchwaly w sprawie przyznania tytulu „Sportowca Roku 2018 Gminy Sepolno Krajenskie” oraz statuetki za osiagniecia sportowe wraz z nagroda pieniezna, (Pan Kakol)

pobierz pdf8. 11e) Podjecie uchwaly w sprawie przyznania statuetki za osiagniecia sportowe wraz z nagroda pieniezna, (Pan Krakowiak).

pobierz pdf9. 11f) Podjecie uchwaly w sprawie przyznania statuetki za osiagniecia sportowe wraz z nagroda pieniezna, (Paterek).

pobierz pdf10. 11g) Podjecie uchwaly w sprawie przyznania statuetki za osiagniecia sportowe wraz z nagroda pieniezna,(Pani Skrzynska).

pobierz pdf11. 11h) Podjecie uchwaly w sprawie przyznania statuetki za osiagniecia sportowe wraz z nagroda pieniezna, (Lemanski).

pobierz pdf12. 11i) Podjecie uchwaly w sprawie przyznania statuetki za osiagniecia sportowe wraz z nagroda pieniezna, (Lemanska).

pobierz pdf13. 11j) Podjecie uchwaly w sprawie przyznania statuetki za osiagniecia sportowe wraz z nagroda pieniezna, (Jesse).

pobierz pdf14. 11k) Podjecie uchwaly w sprawie przyznania statuetki za osiagniecia sportowe wraz z nagroda pieniezna, (Drobczynska).

pobierz pdf15. 11l) Podjecie uchwaly w sprawie przyznania statuetki za osiagniecia sportowe wraz z nagroda pieniezna, (Aderjahn).

pobierz pdf16. 11ł) Podjecie uchwaly w sprawie przyznania statuetki za osiagniecia sportowe wraz z nagroda pieniezna, (Tlok).

pobierz pdf17. 11m) Podjecie uchwaly w sprawie przyznania statuetki za osiagniecia sportowe wraz z nagroda pieniezna, (Szostak).

pobierz pdf18. 11n) Podjecie uchwaly w sprawie przyznania statuetki za osiagniecia sportowe wraz z nagroda pieniezna, (Przybylski).

pobierz pdf19. Podjecie Apelu Nr 1_2019 Rady Miejskiej w Sepolnie Krajenskim z dnia 30 stycznia 2019 r.