Stowarzyszenie Klub Abstynenta „Jantar” w Sępólnie Krajeńskim informuje

Stowarzyszenie Klub Abstynenta „Jantar” w Sępólnie Krajeńskim informuje, że w ramach otrzymanej dotacji z Gminy Sępólno Kraj. na zadanie p.n. „Razem dla siebie – razem dla innych” będzie realizowało w 2019 r. następujące zadania:

1. Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym.
  2. Rozwiązywanie problemów alkoholowych osób uzależnionych i współuzależnionych od alkoholu oraz prowadzenie profilaktycznej działalności informacyjnej i edukacyjnej w zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych dla młodzieży.
  3. Zrzeszanie osób borykających się z problemem choroby alkoholowej oraz osób współuzależnionych z terenu miasta i gminy Sępólno Krajeńskie.
  4. Spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami na grupach samopomocowych.
  5. Wspieranie osób współuzależnionych.
  6. Klub Abstynenta jest miejscem, które toruje drogę do profesjonalnej terapii przyszłym pacjentom i osobom z problemami alkoholowymi.

Działania te realizowane są w ramach zadania publicznego, w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie.