Zmiana porządku obrad
- pobierz Zmiana porządku obrad - dodanie punktu 5 Powołanie Komisji Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.pdf (316kB)
- pobierz Zmiana porządku obrad - dodanie punktu 6 Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrza Sępólna Krajeńskiego.pdf (321kB)
- pobierz Zmiana porządku obrad - dodanie punktu 7 Informacje Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.pdf (312kB)
Wybór Przewodniczącego Rady Miejskiej i Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów do Komisji Skrutacyjnej.pdf (316kB)
- pobierz Głosowanie składu Komisji Skrutacyjnej w skład której wchodzą radnya B. Szlezer, L. Pająk, A. Juhnke.pdf (319kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów na Przewodniczącego Rady Miejskiej.pdf (318kB)
- pobierz Głosowanie nad sposobem głosowania na Przewodniczącego Rady Miejskiej przedstawionym przez Przewodniczącego Komisji Skrutacyjnej.pdf (327kB)
- pobierz Głosowanie nad uchwałą w sprawie stwierdzenia wyboru Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.pdf (324kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów na Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej.pdf (323kB)
- pobierz Głosowanie nad sposobem głosowania na Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej przedstawionym przez Przewodniczącego Komisji Skrutacyjnej.pdf (327kB)
- pobierz Głosowanie nad uchwałą w sprawie stwierdzenia wyboru Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.pdf (323kB)
Wybór Komisji Rady Miejskiej
- Komisja Rewizyjna
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów na Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.pdf (319kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Zdzisława Szwarc na Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.pdf (328kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Artura Juhnke na Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.pdf (324kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na Zastępcę Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.pdf (324kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnej Lucyny Pająk na Zastępcę Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.pdf (323kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na członków Komisji Rewizyjnej.pdf (323kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Roberta Sieg na członka Komisji Rewizyjnej.pdf (324kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Leszka Kąkol na członka Komisji Rewizyjnej.pdf (324kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnej Barbary Szlezer na członka Komisji Rewizyjnej.pdf (324kB)
- pobierz Głosowanie nad uchwałą w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej.pdf (320kB)
2. Komisja Skarg Wniosków i Petycji
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata ów na Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.pdf (321kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnej Maroli Mosiądz-Śmigiel na Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.pdf (332kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Mateusza Oelberga na Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.pdf (327kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na Zastępcę Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.pdf (327kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Tobiasza Świniarskiego na Zastępcę Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.pdf (327kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na członków Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.pdf (325kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Artura Juhnke na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.pdf (326kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Janusza Tomasa na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.pdf (326kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnej Barbary Szlezer na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.pdf (325kB)
- pobierz Głosowanie nad uchwałą w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.pdf (322kB)
3. Komisja Budżetu i Handlu
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na Przewodniczącego Komisji Budżetu i Handlu.pdf (322kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Janusza Tomasa na Przewodniczącego Komisji Budżetu i Handlu.pdf (324kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na Zastępcę Przewodniczącego Komisji Budżetu i Handlu.pdf (322kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnej Anny Miczko na Zastępcę Przewodniczącego komisji Budżetu i Handlu.pdf (325kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na członków Komisji Budżetu i Handlu.pdf (318kB)
- pobierz Glosowanie nad kandydaturą radnej Lucyny Pająk na członka Komisji Budżetu i Handlu.pdf (321kB)
- pobierz Glosowanie nad kandydaturą radnego Roberta Sieg na członka Komisji Budżetu i Handlu.pdf (327kB)
- pobierz Glosowanie nad kandydaturą radnego Zdzisława Grzecy na członka Komisji Budżetu i Handlu.pdf (323kB)
- pobierz Glosowanie nad kandydaturą radnej Marioli Mosiądz-Śmigiel na członka Komisji Budżetu i Handlu.pdf (324kB)
- pobierz Glosowanie nad kandydaturą radnego Zdzisława Szwarc na członka Komisji Budżetu i Handlu.pdf (327kB)
- pobierz Głosowanie nad uchwałą w sprawie powołania stałej Komisji Budżetu i Handlu.pdf (316kB)
4. Komisja Gospodarki Komunalnej oraz Porządku Publicznego
- pobierz 1. Glosowanie nad zamknieciem listy kandydata_ow na Przewodniczacego Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Porzadku Publicznego.pdf (12kB)
- pobierz 37. Glosowanie nad kandydatura radnego Roberta Sieg na Przewodniczacego Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Porzadku Publicznego.pdf (12kB)
- pobierz 38. Glosowanie nad kandydatura radnej Marioli Mosiadz-Smigiel na Przewodniczacego Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Porzadku Publicznego.pdf (12kB)
- pobierz 3. Glosowanie nad zamknieciem listy kandydata_ow na Zastepce Przewodniczacego Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Porzadku Publicznego.pdf (12kB)
- pobierz 39. Glosowanie nad kandydatura radnej Marioli Mosiadz-Smigiel na Zastepce Przewodniczacego Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Porzadku Publicznego..pdf (12kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na członków Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Porządku Publicznego.pdf (322kB)
- pobierz 40. Glosowanie nad kandydatura radnego Zdzislawa Grzecy na czlonka Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Porzadku Publicznego..pdf (12kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Leszka Kąkol na członka Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Porządku Publicznego.pdf (328kB)
- pobierz 42. Glosowanie nad kandydatura radnego Janusza Tomasa na czlonka Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Porzadku Publicznego..pdf (12kB)
- pobierz {plik100}
- pobierz 43. Glosowanie nad kandydatura radnego Zdzislawa Szwarc na czlonka Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Porzadku Publicznego..pdf (12kB)
- pobierz 8. Glosowanie nad uchwala w sprawie powolania stalej Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Porzadku Publicznego..pdf (12kB)
5. Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.pdf (322kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnej Barbary Szlezer na Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.pdf (325kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na Zastępcę Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.pdf (319kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Leszka Kąkol na Zastępcę Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.pdf (327kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na członków Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.pdf (318kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnej Jadwigi Bukolt na członka Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.pdf (324kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnej Marioli Mosiądz-Śmigiel na członka Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.pdf (323kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnej Anny Miczko na członka Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.pdf (325kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Zdzisława Grzecy na członka Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.pdf (334kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Antoniego Dolnego na członka Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.pdf (332kB)
- pobierz Głosowanie nad uchwałą w sprawie powołania stałej Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.pdf (318kB)
6. Komisja Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na Przewodniczącego Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.pdf (323kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnej Lucyny Pająk na Przewodniczącego Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.pdf (329kB)
- pobierz 52. Glosowanie nad kandydatura radnego Antoniego Dolnego na Przewodniczacego Komisji Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Srodowiska.pdf (12kB)
- pobierz 3. Glosowanie nad zamknieciem listy kandydata_ow na Zastepce Przewodniczacego Komisji Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Srodowiska.pdf (12kB)
- pobierz 53. Glosowanie nad kandydatura radnego Zdzislawa Szwarc na Zastepce Przewodniczacego Komisji Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Srodowiska.pdf (12kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na członków Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.pdf (322kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Mateusza Oelberg na członka Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.pdf (327kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Tobiasza Świniarskiego na członka Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.pdf (325kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Antoniego Dolnego na członka Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.pdf (326kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Zdzisława Grzecy na członka Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.pdf (334kB)
- pobierz Głosowanie nad uchwałą w sprawie powołania stałej Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Śro.pdf (322kB)
7. Komisja Statutowa i Pomocy Społecznej
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na Przewodniczącego Komisji Statutowej i Pomocy Społecznej.pdf (320kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Tobiasza Świniarskiego na Przewodniczącego Komisji Statutowej i Pomocy Społecznej.pdf (324kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na Zastępcę Przewodniczącego Komisji Statutowej i Pomocy Społecznej.pdf (320kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Artura Juhnke na Zastępcę Przewodniczącego Komisji Statutowej i Pomocy Społecznej.pdf (330kB)
- pobierz Głosowanie nad zamknięciem listy kandydata-ów na członków Komisji Statutowej i Pomocy Społecznej.pdf (321kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnego Mateusza Oelberg na członka Komisji Statutowej i Pomocy Społecznej.pdf (326kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnej Jadwigi Bukolt na członka Komisji Statutowej i Pomocy Społecznej.pdf (325kB)
- pobierz Głosowanie nad kandydaturą radnej Anny Miczko na członka Komisji Statutowej i Pomocy Społecznej.pdf (325kB)
- pobierz Głosowanie nad uchwałą w sprawie powołania stałej Komisji Statutowej i Pomocy Społecznej.pdf (320kB)
Głosowanie nad uchwałą w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrza Sępólna Krajeńskiego
Głosowanie wniosku dotyczącego terminów kolejnych sesji