W sobotę, 22 lipca br. Państwo Teresa i Marian Wanderscy obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

50 rocznica zawarcia związku małżeńskiego, czyli Złote Gody to jubileusz niezwykły, to wyjątkowa okazja do spojrzenia na minione lata.

Szanowni Jubilaci za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra rodziny założonej przed pół wiekiem zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Aktu dekoracji dokonał Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski. Burmistrz  wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Barbarą Wiese-Spichalską wyraził słowa uznania pod adresem dostojnych Jubilatów, podziękował za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia. W tym wyjątkowym wydarzeniu Małżonkom towarzyszyła licznie zebrana rodzina.